Młodzicy wygrali z Liderem Włocławek 6-1

W środę popołudniu młodziki Łokietka wygrały z Liderem Włocławek 6-1. Cztery bramki w tym meczu strzelił zawodnik Łokietka, Marcin Chamryga.

Młodzicy Łokietka w ramach swoich rozgrywek ligowych pokonali Lidera Włocławek 6-1. Mecz rozrywany był na stadionie miejskim w Brześciu Kujawskim. Cztery bramki dla Łokietka strzelił Marcin Chamryga i dwie Filip Czajkowski.

W drużynie Łokietka zagrali: Alan Urbański, Adam Podlewski, Gabriel Boniec, Dorian Smoliński, Filip Czajkowski, Jakub Pietrzak, Marcel Woźniak, Tymon Lewandowski, Marcin Chamryga, Szymon Zalewski, Bartłomiej Ujazdowski.

Następny mecz młodzicy z Brześcia rozegrają już w niedzielę, 14 maja. Zapraszamy wszystkich na stadion miejski na godzinę 11.30.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łokietek wznowił treningi!