Znów wygrywamy z Kujawiakiem!

W minioną sobotę Łokietek PETROKAN po raz drugi pokonał zespół z Kowala. Tym razem mecz zakończył się wyniekiem 5-2.

W drugim już meczu kontrolnym z Kujawiakiem Kowal, zespół z Brześcia Kujawskiego po raz kolejny pokonał swojego rywala. Do przerwy Łokietek prowadził 3-2, mecz zakończył się rezultatem 5-2. Bramki dla brzeskiego zespołu zdobywali: Niewiadomski, Szymczak, Trzeciak, Abbott i Popieliński..

W Łokietku zagrali: Bednarski, Kłosowski, Skonieczny Marcin, Szczupakowski, Popieliński, Abbott, Niewiadomski, Szymczak, Marciniak, Kapeliński, Trzeciak. Na zmiany weszli: Maciej Pałczyński, Bołkowiec Szymon, Kubiak, Łykowski, Czarnecki oraz Gryczewski i Sołtysiński.

Z powodu lekkich urazów w meczu nie zagrali: Kowalski, Skonieczny Michał, Ciesielski.