Zamówienia na koszulki Łokietka PILNE !!!

Ze względu na liczne zainteresowanie koszulkami GKS-u Łokietek na nadchodzący sezon zamieszczamy informacje,które pomogą w realizacji tegoż zamówienia. Koszulki białego koloru  z herbem oraz nazwą klubu w trójkolorowej barwie możliwe są do nabycia u Tomasza Wojtczaka, jednakże przed złożeniem zamówienia potrzebna jest konkretna ilość osób by nadruk miał miejsce bytu. Wszelkie zainteresowane osoby nabyciem koszulek Brzeskiego " Łokcia " prosimy o kontakt z Tomaszem pod numerem kontaktowym : 663 - 670 - 015. Koszt koszulki to jedyne 30 zł !!! Nie żałujcie na drużynę, którą nosicie pod piersią, chłopaki liczą na was !!! Przy składaniu zamówienia prosimy koniecznie o podanie rozmiaru,termin realizacji zamówienia zależny od liczby zamówień.