Zagłosuj na najlepszego zawodnika Łokietka!

W minioną sobotę Łokietek PETROKAN pokonał przed własną publicznością zespół Promienia Kowalewo Pomorskie 3-0. Bramki dla brzeskiej drużyny zdobył Billy Abbott, Kamil Trzeciak i Mariusz Kowalski.

ZOBACZ GALERIĘ Łokietek PETROKAN - Promień

Po zakończeniu każdego ze spotkań rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim, proponujemy Państwu zabawę w typowanie najlepszego zawodnika tego meczu spośród kadrowiczów Łokietka PETROKAN. Najlepszego, waszym zdaniem, zawodnika nagrodzimy na kolejnym meczu domowym.

Pamiętajcie na mecze Łokietka wchodzicie zawsze za darmo! Niech Waszym wkładem w rozwój drużyny będzie aktywny udział w naszych akcjach. "Zapłać" za swój bilet na mecz oddając swój głos na Naszych chłopaków! Ciebie to nic nie kosztuje, a dla Nas znaczy bardzo dużo.

| Patryk Wypyszewski

Wyświetlono: