Zadebiutowali w meczu ze Zdrojem

W środę Łokietek Brześć Kujawski rozpoczął zmagania w regionalnym Pucharze Polski. Los nie był dla brześcian łaskawy, podopieczni Billego Abbotta musieli po raz kolejny zmierzyć się z silnym Zdrojem Ciechocinek.

Łokietek spotkanie ze Zdrojem wygrał 6-4, choć do przerwy przegrywał 3-2. Wynik zaskakuje? Trochę tak, gdyż zgodnie z przewidywaniami, trener Łokietka pozwolił w tym meczu pograć młodym zawodnikom, którzy dopiero wchodzą do świata poważnej piłki seniorskiej.

Na boisku kibice zobaczyli kilku debiutantów. W wyjściowej jedenastce zameldował się Łukasz Kraszewski, a w drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze debiutujących w meczu o stawkę Kubę Kosztownego i Szymona Gryczewskiego.

Skład Łokietka: Ciesielski, Bołkowiec, Czarnecki, Piwoński, Szadłowski-Niewiadomski, Mętlewicz, Matusiak-Abbott, Andrzejczak, Kraszewski (debiutant)

Na zmiany weszli: Kosztowny (debiutant), Gryczewski (debiutant), Kamiński.

Bramki: Abbott x3, Matusiak x2, Mętlewicz