Wysokie zwycięstwa brzeskich Orlików.

Od czawartku trwały mecze młodych graczy Łokietka PETROKAN. W czwartek swój turniej grali Żacy, w niedzielę wyjazdowy a dziś w Brześciu Kujawskim swoje mecze rozegrali brzescy Orlicy.

ZOBACZ KONIECZNIE: Gralewski: W kolejnych meczach mamy sobie coś do udowodnienia!

W czwartkowe popołudnie kolejny swój turniej rozegrali Żacy. Na turniej do Aleksandrowa Kujawskiego nie dojechały maluchy ze Służewo. W bezpośrednich spotkaniach z Młodą Włocłavianką, Vikingiem Aleksandrów Kujawski oraz z Orlętami mali reprezentanci naszego klubu odnotowali kolejno wyniki: wygrali 2-1 i polegli 1-2 i 1-3.

Bardzo dobrze spisuje się nasza drużyna Orlików. W niedziele drużyna prowadzona przez Marcina Pałczyńskiego wysoko pokonała rówieśników z MGKS Lubraniec 5-1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dorian Smoliński (2x), Filip Czajkowski, Gabriel Boniec oraz Marcel Woźniak. W dzisiejszym, wtorkowym meczu rozgrywanym w Brześciu Kujawskim Orlicy Łokietka pokonali wysoko zespół GKS Baruchowo 7-1 a bramki strzelili Filip Czajkowski (2x), Hubert Głowacki (2x) i po jednej Marcel Woźniak, Gabriel Boniec i Dorian Smoliński. Ostatni swój ligowy mecz berzescy Orlicy rozegrają w najbliższy piątek w Kowalu z Kujawiakiem.

| Patryk Wypyszewski