Wośpowy turniej piłki halowej [zdjęcia]

W ubiegły weekend żyliśmy ogólnopolską akcją Jurka Owsiaka. Wszyscy "graliśmy" dla dzieciaków z oddziałów pediatrycznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

W tym roku GKS Łokietek PETROKAN zaangażował się w tą akacje bardzo aktywnie. Podczas spotkania wigilijnego klubu z Brześcia Kujawskiego piłkarze, działacze i przyjaciele klubu podpisali pamiątkową piłkę, która przekazana została Brzeskiemu Centrum Kultury na licytację WOŚP. W niedzielny wieczór piłka została zlicytowana za 240 zł.

Dzień wcześniej, w sobotę, GKS Łokietek PETROKAN zorganizował halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Brześcia Kujawskiego. Do turnieju zostały zgłoszone drużyny:
LEXUSA (w składzie Lexusa wystąpił Krzysztof Klarkowski - właściciel firmy PPH "Kasia" - jednego ze sponsorów klubu.), MERCATORA MEDICAL
PETROKANU POLSKA
Zespół CZEKOLA
KRUKOWIAKA

Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Po ponad dwóch godzinach zmagań został wyłoniony zwyciężca. W tym roku najlepsi okazali się reprezentanci brzeskiego oddziału firmy MERCATOR MEDICAL.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

W trakcie zawodów odbywała się kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której zebrano aż 780 zł !!!

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego spotkania!!!

Powiązana galeria: