Wisła Dobrzyń kolejnym rywalem

W 3 kolejce ligi okręgowej Łokietek Brześć Kujawski zmierzy się z Wisłą Dobrzyń. Obie drużyny zajmują wysokie miejsca w tabeli, zespół z Brześcia plasuje się na drugim miejscu, Wisła jest tuż za nim. Zapowiada się ciekawy mecz.

W najbliższą sobotę, 26 sierpnia GKS Łokietek zmierzy się z trzecią drużyną tegorocznych rozgrywek Wisłą Dobrzyń. Wiślacy, podobnie jak piłkarze z Brześcia zdobyli komplet punktów dwukrotnie wygrywając stosunkiem 2-1 - pokonali LTP Lubanie i beniaminka Lubieniankę Lubień Kujawski.

W poprzednim sezonie nie było jednak tak dobrze. Wisła Dobrzyń broniła się do końca i ostatecznie uniknęła spadku do klasy A. Te rozgrywki dla dobrzynian to drugi z rzędu sezon w V lidze. Czy są w stanie zagrozić drużynie z Brześcia? Przekonamy się w sobotę, 26 sierpnia o godz. 17.00.

W sobotnim meczu w składzie Łokietka na pewno nie zobaczymy Marcina i Macieja Pałczyńskich, Radosława Popielińskiego, Przemka Łykowskiego, którzy dochodzą do pełnej dyspozycji po kontuzjach. W meczu z Wisłą nie zagrają również Dawid Marciniak i Dawid Kubiak, którzy tydzień temu odnieśli urazy w meczu z GKS Baruchowo.

Mecz w Brześciu poprowadzi arbiter główny Patryk Walczak z Kruszwicy.

GKS Łokietek - Wisła Dobrzyń, sobota 26 sierpnia, godz. 17.00, Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim. Wstęp na mecz jest darmowy.