W Święto Niepodległości z Szubinianką!W sobotę, 11 listopada Łokietek zmierzy się z Szubinianką Szubin. Będzie to ostatni mecz „domowy” zespołu z Brześcia. Piłkarze i kibice upamiętnią 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

11 listopada, po raz ostatni w tym roku, piłkarze Łokietka zaprezentują się kibicom w meczu „u siebie”. Tradycyjnie już mecz oprawiony będzie w biało-czerwone barwy - to z powodu Święta Niepodległości przypadającego akurat w dniu meczu.

Przed brzeską publicznością Łokietek zmierzy się z Szubinianką Szubin. Goście po 13 rozegranych spotkaniach zajmują dopiero 11 miejsce w tabeli. Zespół z Szubina zgromadził 14 punktów, cztery razy wygrał, dwa zremisował i siedmiokrotnie musiał uznać wyższość rywali. Piłkarze Łokietka będą musieli jednak uważać - Szubinianka większość swoich punktów zdobyła grając na wyjazdach. Pod tym kątem będzie to na pewno ciekawe spotkanie - Łokietek w Brześciu przegrał tylko raz.

Mecz 14 kolejki pomiędzy Łokietkiem a Szubinianką już w sobotę, 11 listopada o godz. 11.00 na stadionie miejskim w Brześciu Kujawskim. Wstęp na mecz jest bezpłatny.


ZOBACZ KONIECZNIE: Łokietek - Włocłavia 1:1. Zdjęcia