UWAGA! Miejsca odjazdu autobusu na mecz z Sadownikiem!

Już dziś o 17.00 na stadionie w Zbrachlinie Łokietek PETROKAN podejmie wicelidera rozgrywek, zespół Sadownika Waganiec! Kibice jadą na to spotkanie specjalnie wynajętym autokarem. Autobus jest dla każdego bezpłatny!

O 15.45autobus zabierze najpierw kibiców z centrum Brześcia Kujawskiego, autobus zatrzyma się przy Urzędzie Gminy, na przeciwko skweru!

O 16.00autobus zabierze kibiców, którzy stawią się na Stadionie Miejskim.

Bez obaw, autokar jest duży, każdego zabierze, a jeżeli nie to w zapasie są jeszcze samochody osobowe!

UWAGA!

Pogoda!
Nie należy obawiać się deszczu. Trybuny w Zbrachlinie są zadaszone! Wszyscy na mecz! Bez wymówek!

Koszulki!
Od godziny 15.30 na Stadionie Miejskim będzie można odebrać koszulki specjalnie przygotowane na ten wyjazd! Koszt koszulki 35 zł.  Zdjęcie koszulek poniżej: