Trudny wyjazd do Inowrocławia

W sobotę o 17.00 Łokietek PETROKAN zmierzy się w Inowrocławiu z miejscową Cuiavią. To pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie. Jesienią mecz obu drużyn nie odbył się - zawodnicy z Inowrocławia nie posiadali ważnych badań lekarskich, KPZPN przyznał Łokietkowi walkower.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zagrali o Puchar Tymbarku. Zaskoczyli wszystkich!

Kolejne ciężkie spotkanie wyjazdowe czeka piłkarzy Łokietka. W nadchodzącą sobotę "łokietkowcy" bić się będą z drużyną Cuiavii Inowrocław. Najbliższy rywal piłkarzy z Brześcia Kujawskiego zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli IV ligi. Inowrocławianie zapewnili sobie wysoką pozycje w tabeli wygrywając 10 spotkań i 3 razy remisując. Wiosną Cuiavia spisuję się w kratkę, dwa razy wygrała z trudnymi rywalami (Zawisza II i Pogoń) i dwa razy sensacyjnie zgubiła punkty z Promieniem i Orlętami.

Łokietek PETROKAN w tym roku na wyjeździe jeszcze nie wygrał żadnego spotkania. Choć sobotni rywal podopiecznych Billego Abbotta nie należy do łatwych to Wszyscy liczymy na przełamanie złej dyspozycji wyjazdowej.

SĘDZIOWIE
Sobotni mecz "trójkolorowych" poprowadzi p. Aleksander Nowicki z Solca Kujawskiego. Na liniach sędziemu głównemy pomagać będą panowie Marcin Nowakowski i Jan Wilczewski, oboje z Bydgoszczy. Sędzia główny sobotniego meczu prowadził już dwa mecze Łokietka w tym sezonie, oba Łokietek przegrał. Raz z Chemikiem Bydgoszcz 0-6 i raz z Pogonią Mogilno 2-5.

SKŁAD ŁOKIETKA?
Ze sztabu trenerskiegu płyną dobre informację. Jedynym nieobecnym na meczu z Cuiavią Inowrocław będzie Michał Skonieczny.

Relacja tekstowa (najważniejsze akcje) będzie dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce RELACJE LIVE. Początek chwilę przed pierwszym gwizdkiem.

21 kolejka IV ligi:
Cuiavia Inowrocław - Łokietek PETROKAN