Trudny mecz z Unią Gniewkowo!

W 8 kolejce ligi okręgowej Łokietek Brześć Kujawski podejmie na własnym stadionie trzecią drużynę ligi Unię Gniewkowo. Mecz zaplanowano na sobotę na godzinę 13.00.

W sobotę, 30 września piłkarze z Brześcia Kujawskiego zmierzą się z Unią Gniewkowo. Unici zajmują obecnie 3 miejsce w ligowej tabeli i do liderującego Łokietka tracą tylko 2 punkty. Oznacza to, że w przypadku zwycięstwa Gości wyprzedzą „trójkolorowych”. W 7 rozegranych dotychczas meczach Unia przegrała tylko raz (w Ciechocinku ze Zdrojem 3-1) i raz zremisowała (w Gniewkowie z Kujawianką Strzelno 2-2), pięć spotkań zakończyło się zwycięstwem gniewkowian.

Przez obserwatorów rozgrywek Unia Gniewkowo uważana jest za drużynę, która obok Łokietka, Włocłavii i Startu powalczy o awans do IV ligi. Będzie więc to trudne i wyrównane spotkanie.

8 kolejka V ligi KP-ZPN
Łokietek - Unia Gniewkowo
Sobota, 30 września, godz. 13.00
Stadion Miejski w Brześciu Kuj.

ZOBACZ TAKŻE: Wybrano nowy Zarząd. Bołkowiec prezesem.