Trampkarze wygrywają z Liderem Włocławek!

W 7 kolejce rozgrywek trampkarzy Łokietek PETROKAN pokonał na wyjeździe zespół Lidera Włocławek 2-0. Swój mecz z Młodą Włocławianką przegrała natomiast grupa Orlików 2-1.

ODDAJ GŁOS: SONDA! Kibicu, chcemy poznać Twoje zdanie!

W 7 rundzie zmagań trampkarzy w okręgu włocławskim - grupie drugiej, chłopcy z Brześcia Kujawskiego pokonali we Włocławku zespół Lidera Włocławek 2-0. Pierwszą bramkę dla Łokietka strzelił już w 14 minucie Kewin Drążkowski. Wynik meczu ustalił w 68 minucie spotkania Bartosz Rohde.
W składzie Łokietka znaleźli się Sołtysiński, Gorzycki, Kamiński, Gałka, Kuczyński, Drążkowski, Mętlewicz, Kosztowny, Pakulski, Gryczewski, Kraszewski, Basaj, Rohde, Smoliński, Bilęda, Markiewicz, Sobieraj, Urbański.

Trampkarze Łokietka Brześć Kujawski po siedmiu rozegranych meczach uzbierali 9 punktów i zajmują obecnie 6 miejsce w tabeli. W następnym meczu brzescy trampkarze zmierzą się z liderem tabeli, zespołem UKS MOSIR Lipno, który w tym sezonie nie stracił jeszcze punktu.

W drugim meczu, grupa Młodzików uległa Młodej Włocławiance 1-2. Jedyną bramkę dla Łokietka zdobył już w 9 minucie meczu Alan Urbański. W pojedynku z Młodą Włocławianką barw Łokietka bronili: Urbański, Boniec, Chamryga, Czajkowski, Krysiński, Lewandowski, Smoliński, Woźniak, Zalewski, Żurański.

Młodzicy prowadzeni przez Dawida Marciniaka zajmują obecnie 9 miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem młodzików z Brześcia Kujawskiego będzie również UKS MOSIR Lipno.