Terminarz meczów "u siebie"

Znamy już terminy wraz z godzinami, w jakich Łokietek Brześć Kujawski rozegra swoje mecze domowe w rundzie wiosennej. Pierwsze „domowe” spotkanie już 25 marca o godz. 14.00.

W rundzie wiosennej GKS Łokietek rozegra przed własną publicznością 7 spotkań. Pierwsze z nich już 25 marca - do Brześcia Kujawskiego przyjedzie zespół Unii Janikowo. Ostatnim przeciwnikiem, z którym Łokietek zmierzy się na Stadionie Miejskim przy Traugutta będzie Naprzód Jabłonowo Pomorskie - ten mecz odbędzie się 10 czerwca.

Pełen terminarz meczów „u siebie” dostępny jest na grafice poniżej. Nie odbędzie się ostatnie z przedstawionych na grafice spotkań - mecz z Sadownikiem - drużyna z Wagańca wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.