Tak graliśmy w Inowrocławiu - zobacz zdjęcia!

Jeszcze nie ucichły echa sobotniego meczu Łokieka PETROKAN w Inowrocławiu a na naszej stronie przedstawiamy obszerną fotorelację z tego spotkania. Przypomnijmy, w sobotę po bardzo trudnym meczu Łokietek zremisował z faworyzowaną Cuiavią Inowrocław 1-1. Bramkę dla Łokietka zdobył Mariusz Kowalski.

Kliknij w link poniżej by zobaczyć fotorelację. Autorem zdjęć jest Adam Antoniuk.

ZOBACZ GALERIĘ: Cuiavia - Łokietek PETROKAN

W najbliższą sobotę Łokietek zmierzy się na własnym stadionie z jeszcze silniejszą drużyną. Podopieczni Billego Abbotta zagrają z drugą w tabeli Unią Solec Kujawski.Już teraz zapraszamy abyś dołączył do naszego wydarzenia, stawił się ze znajomymi na Stadionie Miejskim w sobotę i razem wspólnie będziemy dopingować Nasz zespół.

BĄDŹ TEGO DNIA Z NAMI! Weź udział w wydarzeniu poniżej!

| Patryk Wypyszewski

Wyświetlono: