Sparingowy weekend Łokietka. [plan spotkań]

W najbliższy weekend drużyna Łokietka PETROKAN Brześć Kujawski rozegra swoje kolejne spotkania sprawdzające formę przed rundą wiosenną. Tym razem, Giekaesiaki zmierzą się z drużynami Kujawiaka Kruszyn oraz Victorii Smólnik.

Już w piątek, 13 lutego (miejmy nadzieję, że nie pechowego) o godzinie 16.00 na boisko o sztucznej nawierzchni, przeciwko Łokietkowi wybiegną piłkarze Kujawiaka Kruszyn.

Od godziny 16.00 zapraszamy wszystkich na relację tekstową LIVE, która prowadzona będzie na naszej stronie internetowej. Link do transmisji zostanie podany na naszej stronie oraz na Facebooku kilka minut przed meczem.

W sobotę, o godzinie 10.00 również na boisku o sztucznej nawierzchni, Łokietek rozegra spotkanie sparingowe z Victorią Smólnik.

Sparing:
Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski vs. Kujawiak Kruszyn