Sparing z Ziemowitem Osięciny

Już w najbliższą sobotę 1.08.15r. o godz. 16.00 piłkarze GKS-u Łokietek Petrokan Brześć Kujawski oraz GKS-u Ziemowit Osięciny rozegrają kontrolne spotkanie przed nadchodzącym sezonem.

Podopieczni trenera Billego Abbotta rozegrali już kilka spotkań kontrolnych. Tym razem przed rozpoczęciem sezonu przeciwnikiem będzie ekipa z Osięcin. Obie drużyny znają się nie od dziś, wiadomo również, że kibicie obu zespołów żyją z przyjaznych relacjach. Zatem wymiar tego spotkania może mieć nieco odmienne znaczenie dla obu stron. Do rozpoczęcia nowego sezonu pozostało już bardzo niewiele czasu, więc ten test ma znaczenie również dla każdej ze stron. Pogoda zapowiada się obiecująco, zachęcamy zatem wszystkich mających wolny czas, aby wraz z najbliższymi spędzili te chwile na stadionie miejskim przy ulicy Traugutta podczas trwania meczu. Emocje jak zawsze gwarantowane, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Pokażmy naszym chłopakom, że jesteśmy z nimi zawsze, nie tylko w trakcie sezonu, ale i poza nim. Drużyna zawsze potrzebuje dwunastego zawodnika !

Jak już wcześniej wspomniałem, dla obu ekip, które dobrze się znają, spotkanie to ma również symboliczny wymiar. Zapraszamy zatem również najwierniejszych kibiców zarówno Łokietka jak i Ziemowitu, aby stawili się na tym meczu, jest to doskonała okazja do jeszcze lepszego zacieśnienia wspólnych więzi i relacji, bez was to zawsze nie to samo ... Bądźcie z nami i pokażcie, że oprócz sportu liczy się coś jeszcze ...