Remis z Szubinianką. Łokietek nadal drugi

W sobotę Łokietek PETROKAN na własnym boisku podejmował gości z Szubina. Był to mecz w ramach kolejnej serii rozgrywek o Mistrzostwo V ligi.

Pierwsze minuty spotkania zapowiadały wielkie emocje.Już w pierwszej minucie spotkania po indywidualnej akcji, Hubert Szymczak został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę na bramę zamienił Billy Abbott.
Dwie minuty później, w polu karnym Jakuba Stawickiego, faulowany był zawodnik z Szubina.
Sędzia i tym razem podyktował rzut karny, którego wykorzystał Mirosław Obremski (Szubinianka).

Łokietek prowadził grę, stwarzając sporo okazji pod bramką Szubinianki, jednak to drużyna z Szubina byłaby bliższa sukcesu pod koniec pierwszej części spotkania. W końcowej fazie pierwszej połowy Goście przeprowadzili dwa doskonałe kontrataki, po których obili bramkę Jakuba Stawickiego uderzając raz w słupek i raz w poprzeczkę.

Wynik do przerwy się nie zmienił. Łokietek PETROKAN vs Szubinianka do przerwy 1-1.

Druga połowa to kalka pierwszej części gry. Łokietek nadal tworzył akcje, próbując przedostać się pod bramkę Gości. Chwilami cała Szubinianka broniła się na własnej połowie boiska.

W 70 minucie na boisko wszedł wracający po kontuzji Marcin Pałczyński, który został przywitany przez kibiców owacjami na stojąco.

Końcowe 15 minut to już bezwzględna dominacja Łokietka. Zawodnicy Billego Abbotta konstruowali szybkie akcje i co chwilę znajdowali się w sytuacji strzeleckiej.

Wynik jednak nie uległ zmianie i Łokietek zremisował z Szubinianką 1-1!

Należy się jednak cieszyć z wyniku. Łokietek jest nie pokonany od 6 meczy z rzędu i nadal utrzymuje pozycję wicelidera ze stratą już tylko jednego punktu do lidera.