Remis w drugim sparingu. Trzy bramki dla Łokietka

W drugim sparingu sprawdzającym przygotowanie zespołu Billego Abbotta do wiosennych zmagań w IV lidze, Łokietek PETROKAN zremisował z Liderem Włocławek 3-3. Do przerwy Łokietek prowadził 1-0.

Po dobrym występie w zeszłym tygodniu, dziś drużyna z Brześcia Kujawskiego zremisowała z Liderem Włocławek 3-3. Bramki dla Łokietka strzelił w pierwszej połowie Mariusz Kowalski, a w drugiej części spotkania dwa trafienia dołożył Billy Abbott. W Liderze prawdziwym liderem okazał się Tomasz Szablewski, który trzykrotnie trafił do siatki "trójkolorowych".

W zespole z grodu Łokietka zabrakło dziś kilku kluczowych graczy. Na boisku nie pojawili się m.in. Gralewski, Skonieczny, Bagiński, Kubiak, Szczupakowski. Bramki Łokietka bronił doświadczony bramkarz, ktróry obecnie jest testowany w klubie.

W rozgrywanym również w ten weekend sparingu Włocłavii Włocławek z Sadownikiem Waganiec, w drużynie gości wystąpili dwaj byli już zawodnicy Łokietka PETROKAN - Jakub Stawicki i Bartłomiej Budziszewski.

W najbliższą środę Łokietek rozegra kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem drużyny Billego Abbotta będzie zespół UKS SMS Włocławek. Spotkanie zostanie rozegrane na boiskach włocławskiego OSiR w środę o godz. 10.00.