Remis i cenny punkt wywalczony w Inowrocławiu

Jeden punkt wyszarpali zawodnicy Łokietka PETROKAN w sobotnie popołudnie Cuiavii Inowrocław. W tym trudnym spotkaniu bramkę, która dała "łokietkowcom" cenny jeden punkt strzelił Mariusz Kowalski.

ZOBACZ KONIECZNIE: Zagrali o Puchar Tymbarku. Zaskoczyli wszystkich!

Przed meczem wiadomym było, że to nie będzie łatwe spotkanie. W roli zdecydowanego faworyta stawiany był zespół z Inowrocławia, a Łokietek PETROKAN mógł tylko lub aż sprawić niespodziankę. I tak też się stało. Już w pierwszej połowie błąd obrońcy Cuiavii wykorzystał Mariusz Kowalski dając zespołowi z Brześcia przewagę jednej bramki. Po pierszej połowie sensacja wisiała w powietrzu i Cuiavia musiała gonić wynik.

W drugiej połowie to znów Cuiavia była zespołem lepszym a Łokietek się dobrze bronił i szukał swoich szans kontratakując. W 72 minucie Jastrzębski z Cuiavii wykorzystał dobre podanie i z pięciu metrów pokonał Michała Ciesielskiego, doprowadzając do wyrównania. W końcówce Cuiavia miała jeszcze okazje aby ten mecz wygrać, ale w bramce Łokietka fenomenalnie bronił 16-letni Michał Ciesielski. W tym meczu Łokietek PETROKAN pokazał że jest drużyną, walczył do końca i przywiózł do Brześcia cenny jeden punkt.

| Patryk Wypyszewski

Wyświetlono: