Porażka w Strzelnie. Abbott komentuje.

W meczu 15 kolejki V ligi Łokietek przegrał w Strzelnie z Kujawianką 2:0. Trener Billy Abbott z uwagi na liczne kontuzje, musiał skorzystać z młodych zawodników. Poniżej podajemy skład oraz komentarz Abbotta.

Łokietek spotkanie z Kujawianką rozpoczął w składzie: Ciesielski, Kamiński, Abbott, Popieliński, Pałczyński Maciej, Pałczyński Marcin, Bołkowiec, Piwoński, Szadłowski, Marciniak, Czarnecki

Na ławce znaleźli się: Kraszewski, Łykowski, Gryczewski, Kosztowny, Skonieczny Michał, Andrzejczak

Jak trener Billy Abbott skomentował występ Łokietka?

- Mecz był niezły w naszym wykonaniu ale było to jeden z tych spotkań, w którym piłka nie chce wejść. Mieliśmy bardzo dobrą sytuację na 1-0, niestety zmarnowaną przeze mnie. Na 1-1, w końcówce też mieliśmy klarowną sytuację, ale też nie wpadło. Przez całe spotkanie mieliśmy kontrolę nad grą i stwarzaliśmy sobie okazję, ale nie piłka nie wchodziła. Został nam jeszcze jeden mecz i jeśli chcemy się liczyć na wiosnę musimy wygrać więc zapominamy o tym co było i maksymalnie skupiamy się na sobocie - komentuje Billy Abbott.

W najbliższą sobotę Łokietek rozegra zaległy mecz z Piastem Złotniki. Mecz w Złotnikach, początek o godzinie 13.30