Porażka Łokietka w Pakości. Trudna sytuacja przed kolejnym meczem.
W 31 kolejce IV ligi kujawsko-pomrorskiej Łokietek Brześć Kujawski uległ na wyjeździe Noteciance Pakość. Bramka dla Gospodarzy padła dopiero w 88 minucie. Łokietek do kolejnego meczu - Naprzód Jabłonowo w Brześciu Kujawskim - przystąpi w dużym osłabieniu.

Łokietek wystąpił w składzie: Ciesielski, Marciniak (87 Kapeliński),Matusiak, Skonieczny Marcin, Szczupakowski, Szadłowski- Kubiak, Kłosowski (80 Łykowski), Abbott, Czarnecki, Trzeciak (Niewiadomski 70).

Niesiety z uwagi na kontuzje i kolejne żółte kartki w kolejnym meczu przeciwko Naporzodowi Jabłonowo Pomorskie drużyna z Brześcia zagra w dużym osłabieniu. Prawdopodobnie z uwagi na uraz nie zagra Dawid Marciniak, natomiast nadal kontuzjowani są Maciej Pałczyński (złamana ręka w meczu z Legią), Hubert Szymczak . Za żółte kartki pauzować będzie Rafał Matusiak oraz Mateusz Kłosowski

Łokietek Brześć Kujawski zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli. Jeśli dziś Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej zdecyduje, że IV liga w naszym województwie liczyć będzie 18 drużyn, przy obencej sytuacji w III lidze podopieczni Billego Abbotta utrzymają się w lidze.


ZOBACZ TAKŻE: Ile drużyn liczyć będzie IV liga?


Kolejny mecz Łokietek rozegra w Brześciu Kujawskim. Przeciwnikiem "trójkolorowych" będzie zespół Naprzodu Jabłonowo Pomorskie. Będzie to ostatni mecz Łokietka w Brześciu w tym sezonie.


WAŻNE: Mieszkanka Brześcia pilnie potrzebuje krwi. Pomożesz?


Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!