Po pierwsze pkt na własnym stadnionie !

Już w najbliższą sobotę 22.08.15r. o godzinie 17.00 na stadionie miejskim przy ul. Traugutta Łokietek rozegra mecz z zespołem Naprzód Jabłonowo Pomorskie.Dla gospodarzy będzie to okazja by wymazać złe wspomnienia z pierwszego meczu sezonu z Pogonią Mogilno i zdobyć pierwsze punkty na własnym terenie po rozpoczęciu rozgrywek IV ligi KPZPN.

Przypomnijmy Łokietek w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z ekipą Promień Kowalewo Pomorskie 4:2, w efekcie czego zajmuje obecnie 9 miejsce w ligowej tabeli.Zespół przyjezdnych plasuje się niewiele wyżej bowiem na 6 miejscu z dorobkiem 4 pkt. Zawdzięczają to zwycięstwom w 1 kolejce 6:0 na wyjeździe z Promieniem oraz remisem 2:2 w ostatniej kolejce u siebie z Lecem Rypin.Nie będzie to łatwy mecz dla Łokietka,ale złożenie broni to ostatnia rzecz na jaka mogą liczyć goście.Oni sami w ostatniej kolejce trzeba uczciwie powiedzieć rzutem na taśmę " wyrwali " 1 pkt zawodnikom Rypina, bowiem strzelili bramkę na 2:2 dopiero w 89 minucie notując jednocześnie podczas całego meczu, aż 4 żółte kartki przy zaledwie jednej po stronie Lecha.Wniosek nikt nie jest nieomylny i nerwy dają się we znaki każdej ekipie.Pogoda zapowiada się piękna,ciepło, słońce, idealna okazja by przyjść i wesprzeć naszych chłopaków w walce o kolejne ligowe pkt.ie siedźmy w domach,przyjdźmy na stadion i ożywmy na nowo " 12 zawodnika " na stadionie. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.Emocje jak zawsze gwarantowane.