Pewne zwycięstwo nad Ziemowitem!

Łokietek Brześć Kujawski wygrał swój ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek ligi okręgowej. W Osięcinach pewnie pokonał Ziemowita 5-1.

Mecz rozgrywany był na stadionie miejskim w Osięcinach, w sobotę 5 sierpnia. Był to ostatni sprawdzian drużyny z Brześcia przed rozpoczynającym się w nadchodzący weekend nowym sezonem ligi okręgowej. W spotkaniu z beniaminkiem tych rozgrywek Łokietek pokazał, że może walczyć o najwyższe miejsca w tabeli. Piłkarze z Brześcia Kujawskiego wysoko pokonali gospodarzy 5-1. Bramki dla Łokietka zdobyli: dwie Hubert Szymczak i po jednej Abbott, Niewiadomski i Mętlewicz.

W najbliższy weekend, 12 sierpnia o godzinie 17. Łokietek rozegra pierwszy mecz w V lidze w sezonie 2017/18. Spotkanie to odbędzie się w Brześciu a przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Billego Abbotta będzie Zdrój Ciechocinek.