Ostatni mecz w IV lidze!

IV liga kujawsko-pomorska kończy sezon. W ostatnim meczu Łokietek PETROKAN podejmie na własnym obiekcie drugą drużynę Zawiszy Bydgoszcz. Mecz już w sobotę o godzinie 17.00

ZOBACZ KONIECZNIE: Gralewski: W kolejnych meczach mamy sobie coś do udowodnienia!

Drużyna bydgoskiego Zawiszy zapewniła sobie utrzymanie w IV lidze już tydzień temu. Drużyna prowadzona przez Billego Abbotta do końca sezonu pozostanie już na 13 pozycji w ligowej tabeli i nie ma już szans na utrzymanie się w lidze. W sobotnie popołudnie przy Traugutta będziemy mięli więc mecz o przysłowiową pietruszkę. Mimo to, zachęcamy do pojawienia się na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim, by podziękować naszym piłkarzom za reprezentowanie Nas w IV lidze.

Ostatni mecz w IV lidze:
Łokietek PETROKAN - Zawisza II Bydgoszcz