Niespodziewany remis w Piotrkowie

Łokietek Brześć Kujawski w 11 kolejce V ligi zremisował w Piotrkowie Kujawskim ze Zjednoczonymi 2-2. Dla brześcian punktowali Czarnecki i Popieliński.

W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek. Emocje rozpoczęły się dopiero w ostatnich 25 minutach meczu. Najpierw, w 67 minucie do bramki Zjednoczonych trafił Krystian Czarnecki a w 87 minucie prowadzenie Łokietka podwyższył Radosław Popieliński. Niestety minutę później bramkę kontaktował zdobył zawodnik Gospodarzy, Kamil Kawczyński co tylko wlało w silnik piotrkowskiej drużyny wysoko oktanowej benzyny. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry, do bramki Łokietka piłkę głową skierował Krzysztof Małachowski. Mecz zakończył się remisem i podziałem punktów.

W 12 kolejce, Łokietek Brześć Kujawski zmierzy się na własnym stadionie z Włocłavią Włocławek. Ten mecz już w sobotę, 28 października o godz. 11.00