Na derbowy mecz derbowy sędzia!

W sobotę o godz. 11.00 na Stadionie Miesjkim w Brześciu Kujawskim Łokietek PETROKAN zmierzy się z Kujawianką Izbica Kujawska. KPZPN podał już obsadę sędziowską na ten mecz. SPotkanie poprowadzą arbitrzy z Bydgoszczy.

ZOBACZ TAKŻE: Zwycięstwo z Gopłem Kruszwica na zdjęciach!

Sobotni pojedynek pomiędzy Łokietkiem a Kujawianką sędziować będzie trójka arbitrów z Bydgoszczy. Sędzią głównym będzie Pan Bartosz Kaszyński a na liniach pomagać mu będą Panowie Piotr Wiśniewski i Dominik Pruss.

Mecz z Kujawianką określany jest mianem derbów regionu, czyli spotkania drużyn z miast sąsiadujących ze sobą. Co ciekawe, Pan Bartosz Kaszyński sędziował nam jak dotąd tylko jeden mecz w IV lidze i też to była potyczka derbowa. W czerwcu arbiter główny prowadził mecz Łokietek PETROKAN - Włocłavia Włocławek, który drużyna z Brześcia Kujawskiego wysoko wygrała 8-2!

6 kolejka IV ligi:
Łokietek PETROKAN - Kujawianka Izbica Kujawska
Sobota, 3 września, godz. 11.00
Stadion Miejski w Brześciu Kujawskim

JESTEŚ NA FACEBOOKU? Weź udział! Polub! Udostępnij wydarzenie poniżej

W sobotę znów #GramyUSiebie! Fajnie będzie się znów z Tobą spotkać #NaStadionie! Do zobaczenia w sobotę! #IdziemyNaMecz WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU i bądź na bieżąco!

Opublikowany przez GKS Łokietek Brześć Kujawski na 29 sierpień 2016