Maluchy zagrały w Wieńcu. Były puchary!

Wczoraj, na początek drugiego tygodnia ferii zimowych, najmłodsi uczestnicy zajęć prowadzonych przez Billego Abbotta uczestniczyli w turnieju piłki nożnej. Turniej został zorganizowany w sali sportowej w Wieńcu. Dzieci otrzymały puchary za uczestnictwo w grze.

W turnieju zorganizowanym przez GKS Łokietek PETROKAN wzięły udział trzy drużyny: Młoda Włocławianka, Dwunastka Włocławek i GKS Łokietek. W grze uczestniczyły dzieci z roczników 2009 - 2011.

Na zakończenie zawodów, każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar za uczestnictwo w turnieju. Jak podkreślają organizatorzy - nie miejsce jest ważne a uczestnictwo i radość na buzi dziecka.

W drużynie z Brześcia Kujawskiego zagrali: Majka Sołtysińska, Robbie Abbott, Błażej Tucholski, Mateusz Żurański, Bartek Kwiatkowski, Filip Mroźiński, Alan Grzelak, Jakub Grzelak, Wiktor Goździecki, Marcin Kuciński.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w naszej Galerii.
Aby przejść do galerii kliknij w link http://lokietekgks.futbolowo.pl/gallery/23683

| Patryk Wypyszewski