Łokietek - Notecianka.O Honor na własnym stadionie.

Po przegranej u siebie z Naprzód Jabłonowo Pomorskie przyszedł czas na zwycięstwo w grodzie " Łokietka ". Tym razem okazję stwarza ekipa Notecianki Pakość.Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ul.Traugutta 29.08.15r. o godz. 11.00.Wczesna godzina fakt,ale to już weekend,nie zapomnijcie o " Dumie Kujaw ".

Fakty faktami,a życie życiem. " Tego już dość " każdy wojak Łokietka zapewne ma to w sercu.Ileż tak można .limit się wyczerpał,a więc ... ? Zatem ruszamy " z koksem " . Czas za pomocą magicznej różdżki odczarować brzeskie " Camp Nou ". Notecianka lepsza jest o zaledwie 1 pkt,nie czarujmy się to mogło być dzieło przypadku,ale  ... Ale mają 1 pkt więcej.Teraz nasza kolej dość stagnacji,czas zrobić swoje czyż nie ? Przybywajcie gromadami sprowadźcie najcięższe działa najbliższych i dalszych wesprzyjcie brzeskiego " Łokcia ". " Awans jest nasz awans do nas należy ... " - pamiętacie to hasło z poprzedniego sezonu przed meczem z Wagańcem ? Dajcie z siebie wszystko ( jak śpiewa Bob One ) bo nasi chłopcy wypocą z siebie " ostatni dech " . Pomóżmy - wesprzyjmy to dopiero start,meta czeka od nas również zależy jaki będzie jej wynik.