Ligę czas zacząć !!! IV Liga IV Liga Łokietek !!!

Już w najbliższą sobotę 8 sierpnia GKS Łokietek Petrokan Brześć Kujawski rozpocznie batalię o mistrzostwo IV Ligi KPZPN.Stawką jest mistrzostwo i opcja awansu do III Ligi.

Przelewki się skończyły ... Łokietek ma szansę udowodnić ile jest wart i z pewnością nasi pupile dadzą z siebie wszystko i sprawią,że ten sezon na długo zapadnie nam w pamięci.Przez ostatnie lata z zaciekawieniem i pasją przychodziliśmy oglądać mecze na stadionie miejskim przy ulicy Traugutta,a także niejednokrotnie sporymi grupami docieraliśmy na stadiony rywali gdzie dodawaliśmy otuchy i zagrzewaliśmy do gry zawodników z grodu Łokietka.Teraz gdy wkroczyliśmy na wyższy pułap rozgrywek tym bardziej drodzy kibice liczymy właśnie na waszą obecność bo bez was to zawsze " nie będzie to samo ". Dwunasty zawodnik zawsze był obecny na Traugutta,nie zawiedźcie zawodników Brzeskiego " Łokcia ".

Start sezonu rozpoczynamy meczem o godz. 16.00 z Pogonią Mogilno.Zespół to ułożony i doświadczony,ale jak każdy miewa gorsze dni jak chociażby ostatnio w rozgrywkach pucharowych.Łokietek natomiast pełen rozmachu po rozgrywkach V Ligi wchodzi z impetem na wyższy poziom rozgrywek i ma wiele do udowodnienia,pewien własnych umiejętności może sprawić nie jedną niespodziankę ... Zatem każdy komu leży na sercu dobro naszej drużyny zobowiązany jest w sumieniu stawić się na ten mecz,wesprzeć drużynę i sprawić by te rozgrywki już w pierwszym meczu pokazały siłę i klasę drużyny z serca Kujaw ...

Z przykrością informujemy,iż relacja online z meczu Łokietek - Pogoń Mogilno z niezależnych od administratora przyczyn technicznych niestety nie będzie dostępna podczas meczu.Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.