Lider tabeli przyjeżdża do Brześcia

Już w najbliższą sobotę, Łokietek PETROKAN rozegra kolejne spotkanie w ramach ligi okręgowej. Tym razem, drużyna z Brześcia będzie musiała zmierzyć się z nie byle kim. Na stadion przy Traugutta przyjedzie lider tabeli - zespół Mieni Lipno.

Mień Lipno to spadkowicz z IV ligi. Doświadczenie z wyższych lig procentuje. Mień w obecnym sezonie nie przegrała jeszcze żadnego spotkania.

Zespół z Brześcia nie prezentuje się najlepiej. W ostatnim meczu, uległ słabo grającemu Startowi Radziejów. Na szczęście do składu powrócił Billy Abbott (kara KPZPN) i Kamil Laskowski (czerwona kartka ze Spartą) aHubert Szymczak wraca do pełni sił. W spotkaniu powinien zagrać również obrońca Sebastian Pisarski, którego zabrakło w meczu ze Startem.

Mimo, iż Łokietek zajmuje obecnie przedostatnią pozycje w ligowej tabeli, łatwo skóry nie sprzeda.

Liczymy na ciekawy i dynamiczny mecz!

VI kolejka:
GKS Łokietek vs. Mień Lipno