Grają o awans. Zapraszają kibiców Łokietka na mecz!
W niedzielę drużyna Ziemowita Osięciny sympatyzująca z brzeskim Łokietkiem stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa swojej ligi. Kibice z Osięcin zapraszają na mecz!

Sytuacja we włocławskiej A-klasie ułożyła się tak, że w niedzielę na boisku osięcińskiego Stadionu Miejskiego spotkają się dwie najlepsze drużyny w obecnym sezonie. Stawką spotkania jest tak długo wyczekiwany przez oba kluby awans do ligi okręgowej - bezpośrednią promocję uzyska tylko jeden z nich.

O godzinie 14.00 na murawę stadionu w Osięcinach wybiegną piłkarze Zimowita i Lubienianki Lubień Kujawski. W nieco lepszej sytuacji znajdują się piłkarze z Lubienia, zajmują pierwsze miejsce w tabeli i aby awansować do V ligi nie mogą przegrać więcej niż jedną bramką, na to, że będzie inaczej liczą kibice w Osięcinach, którzy specjalnie mobilizują się na ten mecz.

Nie jest tajemnicą, że pomimo różnicy klas kibice GKS Łokietek i Ziemowita Osięciny sympatyzują ze sobą. Fani jednej i drugiej drużyny wzajemnie się wspomagają podczas swoich meczów - „dwa giekaesy” - śpiewają w jednej ze swoich przyśpiewek.

Drużyna z Osięcin, aby bezpośrednio awansować do ligi okręgowej potrzebuje zwycięstwa nad Lubienianką minimum dwiema bramkami.

- "W piłce nożnej widziano już wiele. Wierzymy, że nasza drużyna, przy głośnym dopingu naszych kibiców sprosta zadaniu i w niedzielę będziemy się cieszyć z awansu do V ligi. Na mecz zapraszamy naszych przyjaciół z Brześcia Kujawkiego, tych którzy są z nami od zawsze i tych, którzy przyjadą do Osięcin wspierać Nas zespół z trybuny rodzinnej" - zaprasza Przemek, kibic z Osięcin.

Mecz o mistrzostwo A-klasy pomiędzy Ziemowitem Osięciny a Lubienianką Lubień Kujawski już w niedzielę, 11 czerwca o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim w Osięcinach.


Wspieramy akcję "PomagaMY, czyli Islandia 2017" w której mieszkaniec Brześcia Kujawskiego Kamil Czarnecki zbiera pieniądze na turnus rehabilitacyjny nad Bałtykiem dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Brześcia Kujawskiego. Wesprzyj akcje dowolną kwotą!