Epidemia w Łokietku? Gralewski, Marciniak, Pałczyński...

Skomplikowała się sytuacja kadrowa w Łokietku PETROKAN przed meczem z Jabłonowem Pomorskim. Urazów nabawili się czołowi zawodnicy brzeskiego zespołu.

Złe informacje przekazał dziś kierownik drużyny z Kujaw, Tymoteusz Bołkowiec. W meczu przeciwko Naprzodowi Jabłonowo Pomorskie prawdopodobnie nie wystąpią Bartosz Gralewski i Dawid Marciniak, którzy na ostatnim treningu zderzyli się i oboje doznali urazów. Gralewski narzeka na ból w kostce a Marciniak ma uszkodzoną stopę. Ponadto, prawdopodobnie na grypę jelitową zachorował obrońca Łokietka, Kacper Szadłowski. Na tę chwilę wiemy, że ta sama dolegliwość dopadła również drugiego trenera, Rafała Matusiaka. Oby, nikt poza nimi już nie zachorował. Ponadto, w meczu z Jabłonowem nie zagra jeszcze Marcin Pałczyński, który potrzebuje jeszcze tygodnia odpoczynku.

Z dobrych informacji: do treningów po chorobie wrócił Mateusz Wasielewski, a po kontuzji do pełni sił doszedł Piotr Szczęsny.

Mecz z Jabłonowem Pomorskim dopiero za trzy dni, do tego czasu, być może sytuacja się jeszcze zmieni.

15 kolejka IV ligi:
Naprzód Jabłonowo Pom. - Łokietek PETROKAN