Czas na rehabilitację! Gramy z Piastem

Wyjątkowo w piątek Łokietek PETROKAN rozegra swój kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem "trójkolorowych" będzie tym razem Piast Złotniki Kujawskie. Jesienią Łokietek zremisował 1-1.

ZOBACZ KONIECZNIE: Kto najlepszy w meczu z Rol.Ko? - zagłosuj!

Po druzgocącej porażce z Lechem, drużyna prowadzona przez Billego Abbotta chcę się zrehabilitować za wpadkę na rypińskim boisku. Nie ma lepszej okazji do rehabilitacji jak mecz przed własną publicznością z drużyną naszego pokroju. Piast, mimo że zajmuje wyższą lokatę w tabeli od brzeskiej drużyny spisuje się podobnie. Wiosną wygrywał z drużynami słabszymi od siebie: Zawiszą Bydgoszcz, Promieniem Kowalewo Pomorskie, Włocłavią. Przegrał natomiast wysoko z Orlętami. Z wyżej notowanych drużyn Pisat pokonał tylko Naprzód Jabłonowo Pomorskie (1-0) i to u siebie, na boisku o mocno dyskusyjnym stanie.

W październiku ubiegłego roku Nasz zespół zremisował na boisku w Złotnikach Kujawskich 1-1.

SKŁAD ŁOKIETKA?
W meczu przeciwko Piastowi nie zagra na pewno Mariusz Kowalski, który w meczu z Lechem Rypin otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę. Nie ma jeszcze decyzji jaką karę poniesie Mariusz za swój faul, czy będą to dwa czy trzy mecze pauzy. W dniu dzisiejszym Łokietek PETROKAN odbędzie ostatni lekki trening i pewnie dopiero dziś wieczorem będzie wiadomo jakim składem wyjdzie brzeski zespół w jutrzejszym spotkaniu.

KONKURSY
Podobnie jak dwa tygodnie temu podczas przerwy rozlosujemy 3 pizze, ktore ufundował nasz partner konkursowy Pizzeria Finezja z Brześcia Kujawskiego. Co zrobić by ją wygrać? Wystarczy przyjść na mecz, wrzucić los i czekać na wygraną. Trzech zwycięzców wylosujemy w przerwie meczu.

SĘDZIOWIE
Piątkowe spotkanie sędziować będzie Pan Rafał Liana a pomagać mu będą na liniach Łukasz Uciński i Piotr Kośmider. Sędzia główny nadchodzacego spotkania nie sędziował jeszcze nam spotkania w IV lidze.