Coraz więcej chętnych by wesprzeć Łokietka

W ostatnich tygodniach obserwujemy coraz większą życzliwość fanów brzeskiego klubu i zwiększone zaufanie do idei jaką wykreował trener i władze klubu. Widzimy, że rozumiecie potrzebę inwestycji w zdolnych i ambitnych mieszkańców gminy Brześć Kujawski, którzy pod okiem doskonałego trenera zapewniają Nam Wszystkim niepowtarzalne emocje każdej jesieni i wiosny.
Bez pomocy innych ludzi nie byłoby to możliwe.

W ubiegłym miesiącu, do grona osób, które wsparły brzeski klub dołączył były zawodnik Łokietka Brześć Kujawski, doskonały obrońca, który dał się poznać brzeskiej publiczności doskonałą grą, ale również niecodziennym temperamentem.

Krzysztof Koprowski, na ręce władz klubu przeznaczył trzy, wysokiej jakości piłki firmy adidas. Jakość piłek potwierdza fakt, że dokładnie takie same wykorzystywane są w meczach niemieckiej Bundesligi.

W imieniu wszystkich Kibiców, Piłkarzy oraz w naszym własnym (redakcji) chcieliśmy podziękować Krzyśkowi poprzez publikacje tej, krótkiej wzmianki na ogólnej stronie klubu GKS Łokietek Brześć Kujawski.

D Z I Ę K U J E M Y !