Cel jest niezmienny: Awans do czwartej ligi [Dariusz Lewandowski]

Na początku grudnia mogliśmy przeczytać w Gazecie Pomorskiej o imponującej passie jaka trwa od 13 września. Klub z Brześcia Kujawskiego nie przegrał jedenastu ostatnich meczy.

Początki były trudne, o czym wspomina Dariusz Lewandowski - Prezes GKS Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski:

Po pierwszych niepowodzeniach nie wpadliśmy w panikę. Wiedzieliśmy, że ciężka praca jaką wykonaliśmy w okresie przygotowawczym musi w końcu przynieść efekty. Tak też się stało i od spotkania z Mienią rozpoczął się marsz w górę tabeli. Nasza grupa w tym sezonie jest bardzo wyrównana i dopiero na finiszu wykształtowała się wyraźna czołówka. Cel stawiany przed zespołem jest jasny i niezmienny. Chcemy utrzymać prowadzenie i wywalczyć pierwszy w historii klubu awans do czwartej ligi.

Cytat pochodzi z artykułu prasowego wydanego przez Gazetę Pomorską w dn. 4 grudnia 2014. Wywiad przeprowadził Grzegorz Oleradzki.