Boisko gotowe na mecz z Unią Janikowo!

Boisko w Brześciu Kujawski jest już gotowe do pierwszego meczu. Regeneracją boiska trawiastego zajęła się ogólnopolska firma G&Syn. Przedsiębiorstwo z Torunia tchnęło w brzeską murawę nowe życie. Zabiegi regeneracyjne murawy to konieczność po przerwie zimowej.

Firma G&Syn przeprowadziła na boisku w Brześciu zabiegi wertykulacji, czyli usunięcia obumarłej, starej trawy. Ponadto napowietrzyła płytę boiska, uzupełniła ubytki piasku oraz odpowiednio zaczesała murawę. Firma G&Syn pozostaje z klubem z Brześcia w ciągłym kontakcie, w efekcie Gospodarz obiektu może liczyć na wskazówki jak dbać o murawę i szybko rozwiązywać problemy z boiskiem trawiastym w ciągu roku.