AWANS JEST NASZ! - nowe koszulki

Z okazji awansu Łokietka PETROKAN do IV ligi, a jeszcze przed ostatnim meczem, na który zorganizowaliśmy SPECJALNY, DARMOWY dla wszystkich kibiców autokar, przedstawiamy koszulkę, którą już w niedzielę przed wejściem do autobusu będziecie mogli odebrać!

Mamy nadzieję, że wszyscy wyjdziemy na ten mecz w jednej, niebieskiej kolumnie! Nie czekajcie, rezerwujcie koszulki już teraz!

Koszulka "Fruit of the Loom" z kolekcji Super Premium z dodatkowymi szwami wzmacniającymi na ramionach, nadruk wykonany  z wykorzystaniem sitodruku (najtrwalsza metoda nadruku), który został dodatkowo utwardzony. Duży, kolorowy nadruk doskonale komponuje się z niebieską koszulką.
Chcąc zapewnić Wam najlepszą i najtrwalszą jakość udało się przekonać wykonawce do tego, by koszulki zostały wykonane właśnie w technologi sitodruku, który opłacalny jest dopiero przy dużych, hurtowych ilościach. Ale co? Mamy IV ligę, to zasługujemy na dobre koszulki!

WYNEGOCJOWANA CENA KOSZULKI: 35 zł

ZAMÓWIENIA:

e-mail: wyppart@wp.pl
wyślij wiadomość na http://www.facebook.pl/GksLokietek
napisz, że chcesz koszulkę komentując ten artykuł
wyślij Imię i Nazwisko oraz rozmiar koszulki na nr tel. 78.28.38.777

ODBIÓR:
koszulki będzie można odebrać najwcześniej o godz. 15.30 w niedzielę 21 czerwca - bezpośrednio przed wyjazdem kibiców na mecz z Sadownikiem Waganiec;
lub po 21 czerwca w uzgodnionym wcześniej terminie;
lub wyślemy do Was koszulkę pocztą (+ koszty przesyłki)
Uwaga! Przy odbiorze osobistym w niedzielę przed meczem zalecamy, by mieć już odliczoną kwotę!

Dostępne rozmiary:
męska "M"
męska "L"
męska "XL" (mała dostępność)
damska "M" (mała dostępność)

Tabela rozmiarów: