Abbott: ściągamy wychowanków do Brześcia!

Znamy tożsamość nowego zawodnika Łokietka PETROKAN. Dziś do drużyny z Brześcia dołączył Błażej Kapeliński

W dniu dzisiejszym, w poniedziałek, do drużyny Łokietka dołączył Błażej Kapeliński. Błażej jest wychowankiem brzeskiego klubu, ale ostatnie sezony spędził w drużynach z Włocławka. Kapeliński przeszedł do "trójkolorowych" na zasadzie transferu definitywnego. Błażej jest zawodnikiem ofensywnym, który w Łokietku może występować jako napastnik lub boczny pomocnik. Błażej Kapeliński ma 18 lat i obecnie mieszka w Guźlinie.