Abbott po meczu ze Zdrojem

W sobotę, w pierwszej kolejce ligi okręgowej Łokietek Brześć Kujawski pokonał 4-3 Zdrój Ciechocinek. Trener brzeskiej drużyny nie ukrywał zadowolenia.

Mecz z ciechocińską drużyną nie należał do łatwych. Po pierwszej połowie drużyna z Brześcia przegrywała 2-1, mimo to w drugiej połowie udało się Łokietkowi wyjść na prowadzenie i utrzymać je do końca spotkania. Pierwsze punkty cieszą wszystkich, także trenera zespołu, Billego Abbotta.

- Cieszą 3 punkty po ciężkim meczu z zespołem, który będzie się liczył w walce o awans. Były momenty dobre w naszej grze ale niestety nie ustrzegliśmy się błędów przez które mogliśmy stracić punkty. Teraz czekamy na następny mecz z Baruchowem w którym mam nadzieję, że będzie więcej momentów lepszych i mniej gorszych - powiedział po meczu trener Billy Abbott.

Kolejny mecz w ramach ligi Łokietek rozegra już w najbliższa sobotę. W Baruchowie zmierzy się z tamtejszym GKSem, mecz zaplanowano na godzinę 16.