Abbott: Mecz z Radziejowem dał nam nadzieję!

W 9 kolejce V ligi Łokietek Brześć Kujawski przegrał na wyjeździe ze Startem Radziejów 2-1 (2-1). Jedyną bramkę dla Łokietka w 26 minucie meczu zdobył Hubert Szymczak. Samobójcze trafienie odnotowano Michałowi Ciesielskiemu.

To już trzecia z rzędu porażka drużyny z Brześcia. Wcześniej zespół prowadzony przez Billego Abbotta uległ piłkarzom Gopła i Unii Gniewkowo. Trener brzeskiej ekipy podkreśla jednak, że mecz z Radziejowem był zupełnie inny i dał nadzieję, że zespół wraca na odpowiednie tory.

- Mecz z Radziejowem dał nam nadzieję, że wracamy na odpowiednie tory. Zagraliśmy po prostu dobry mecz lecz niestety straciliśmy dwie kuriozalne, nawet dla nas, bramki. Mimo tego mieliśmy sporo sytuacji, w których albo szwankowała skuteczność lub brakowało ostatniego podania. Na pewno było o niebo lepiej niż z Unią czy Gopłem i mam nadzieję, że wrócimy na odpowiednie tory w kolejnym meczu, powiedział po meczu Billy Abbott.

Niestety, w meczu ze Startem czwartą żółtą kartkę zobaczył Hubert Szymczak i nie zagra w kolejnym spotkaniu, a te już w sobotę o godz. 13.00 (godzina może ulec zmianie) w Brześciu Kujawskim.

WAŻNE: Oświadczenie Zarządu Klubu